Kolik je na světě lidí, tolik je na světě pitomců

Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo člověka na této planetě za milion let? Dílem člověka je konzumní civilizace, ve které jsou jenom samí pitomci, co dělají samé pitomosti jako je válka a otroctví. 

Neustále vidím děti, jak sebou všude tahají plyšové hračky, děti nemají přítele, a tak se musí spokojit s plyšovou hračkou, ten druhý je náš nepřítel, protože jsme pitomci!

Problém s vandaly je problém s pitomci, pokud jsou všude jenom pitomci, tak to jistě má nějakou příčinu? Z lidí se stali pitomci díky tomu, že lidi umí mluvit, a tak díky mluvení mohou z druhých dělat pitomce, představme si, že by se všem lidem zakázalo mluvit a využívat gramotnost.

Civilizace by rychle zanikla, a tak by zde už nebylo otroctví a války! Mluvení je tvrdá droga, na které jsme závislí a jak víme, tak tvrdé drogy dělají z lidí pitomce, komu není rady tomu není pomoci.

Nejhorším trestem je pro člověka samota, protože nemá s kým mluvit, mnoho lidí se ze samoty zbláznilo. Studoval jsem to, jak se z lidí stávají prezidenti a milionáři, za jejich úspěšnou kariérou je schopnost pomocí mluvení z druhých udělat pitomce. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.