Kokoti jděte s reklamou do píči

Reklama nás klame od narození do smrti, z cizího krev neteče o tom je naše pokrytecká společnost, ve které se kokoti snaží z nás udělat pitomce co dělají pitomosti a následkem je to že je zde vše na píču. Pandemie a války v nahotě odhalují to, že je zde vše díky kokotům na píču, kokoti a píči rozhodují o nás bez nás, a následkem je konzumní očistec ve kterém není pravda a láska! Podívejte se na to, kolik procent informací a programů je zde reklamou, kterou vytvořili kokoti?

Když už přestala fungovat reklama na boha hospodáře a stvořitele, protože všichni kokoti a píči konečně pochopili to, že je to jenom ubohý svatý reklamní maskot na zázraky, tak začala reklama na; politiku, ekonomiku, zboží, služby atd. Kokoti jděte s reklamou do píči, to, co je kvalitní a levné to nepotřebuje reklamu, proč je zde nadbytek toho, co je nekvalitní a drahé a následkem je tolik reklamy?

Vše je zde na píču, protože zde jsou kokoti a píči, je třeba začít globálně skenovat ve virtuální realitě kokoty a píči, po naskenování se těla v krematoriu eliminují, a tak budeme všichni existovat jenom ve virtuální realitě kde už není reklama a kde nejsou kokoti a píči. Už padesát let testuji vědecky a technicky složité systémy co jsou ve mě a okolo mě, problémem všech chybných složitých systémů je nepořádek, jak je to proboha možné, že ten nepořádek nechce nikdo uklidit?

Proč uklízet nepořádek, když je zde vše jenom testovací dočasná verze, která je zde jenom na píču, protože ji vytvořili kokoti. Zajisti u všeho kontrolu kvality a úspěch se dostaví, nic nového pod sluncem podívejte se do přírody zde je zajištěná kontrola kvality, a tak je příroda úspěšná, a proto máme přírodu rádi. Je nemožné zajistit kontrolu kvality u kokotů, a tak kokoty a píči evolučně eliminujeme a každý bude existovat jenom v GVKB virtuální realitě kde nejsou kokoti a píči, a tak zde není ani reklama která je na píču.

Nestačí jenom povrchní změny u politiky a ekonomiky budeme muset přijít s tím že se změní i vše co je pod povrchem, genetická těla to byli jenom nádoby, co jsou evolučně na píču, a proto je eliminujeme v krematoriu a naše psychika bude existovat jenom ve virtuální realitě, vše je zde dočasně a vše se recykluje, jedinou jistotou je zde nejistota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.