Naše inteligence často musí řešit nejrůznější dilemata kdy každé řešení má svoje klady i zápory; žít či zemřít, být sám nebo nebýt sám, být bohatý nebo být chudý, věřit na zázraky nebo na zázraky nevěřit atd. smrt za nás všechny problémy vyřeší, proč vlastně musíme pořád řešit problémy? Továrnou na problémy jsou chyby v nás a chyby okolo nás, realita není dokonalá, protože vše je zde evoluční experiment a nikdy zde nebude finální verze vesmíru a života.

Všude je už dlouho snaha dělat vše ve velkém, a tak se ve velkém zabíjíme ve válkách, ve velkém nás likvidují pandemie, ve velkém se vytvářejí teorie, které v praxi nefungují, ve velkém se lidi rodí, a tak je zde přelidnění a degenerace atd. Nebude to už trval evolučně dlouho a začnou se nahrazovat globálně lidi ve velkém za autonomní roboty a umělou inteligenci.

Zaměstnavatelé budou mít dilema, jestli mají nahradit lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, když zde nebudou mít práci lidi, tak brzo nebudou mít práci ani zaměstnavatelé a politici, je naivní představa že nás budou roboti poslouchat a budou nás zde živit i když zde budeme jenom příživníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..