Rubriky
20

Klasická rodina už brzo zanikne

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Lidi chtějí svobodu a lásku, proto vznikne už brzo díky internetu AVR (Anonymní virtuální rodina) veškerá komunikace u této rodiny bude cenzurovaná umělou inteligencí, aby nemohlo docházet k problémům a k zjištění skutečné totožnosti někoho v anonymní virtuální rodině. Výhodou bude, že ušetříte za; svatbu, alimenty, rozvod, péči o děti, péči o majetek, atd.

Pokud budete mít problémy s někým v AVR tak jej virtuálně okamžitě eliminujete a najdete si někoho jiného, kdo jej nahradí. Nebude už záležet na; pohlaví, věku, rase, kultuře, jazyku, vzhledu, zdraví, vzdělání, atd. Zakáže se globálně mít současný typ rodiny, kde se rodí děti a kde jsou samé hádky o hlouposti.

Každé dítě si tak na internetu vybere svoje virtuální rodiče, a pokud nebude s rodiči spokojené tak si vybere jiné rodiče. Tím skončí problémy s psychicky nemocnými jedinci, co v rodině ubližovali členům rodiny, anonymita pronikne i do školství a zaměstnání, lidi budou muset povinně nosit na hlavě virtuální helmy a uniformy, tak už nepoznáte kdo je ten druhý, ostatně existuje i divadlo kde herci nosí masky.

Nó či Nógaku je klasické japonské hudební drama, které je provozováno již od 14. století. Název je odvozen z čínsko-japonského slova dovednost nebo talent. Postavy hrají s maskami a ženské i mužské role hrají muži. Obsahuje historické mýty, tradice a také staré příběhy. Drama Nó je převážně vážná dramatická forma, která kombinuje drama, hudbu a tanec do esteticky velmi bohatého celku.