Kladivo na ty, co nejsou očkovaní proti pandemii

Podívej se na sebe do zrcadla a řekni si sebekriticky, já jsem pyšný hlupák, co dělá jednu hloupost za druhou. Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo lidí, co zde za dlouhou dobu stvořili kulturní civilizaci? Tím dílem je to že lidi mají mnoho nemocí u těla a u psychicky, pokud se společnost skládá z nemocných lidí tak je logicky i společnost nemocná.

Vše zde byli a budou příčiny a jejich následky, pokud je společnost nemocná ekonomicky a politicky tak příčinou je zde vždy a všude to že jsme nahradili praxi za teorie, nutíme naše děti, aby chodili dlouho do školy, kde se musí učit univerzální teorie co v praxi nefungují, a tak se stali školy továrnami na pyšné hlupáky s titulem.

Obrazně je to celé v nás a okolo nás jenom testovací evoluční verze a každý člověk je levným materiálem na evoluční pokusy, podívejme se na informace, které jsou velmi staré jako je třeba Bible, zde vše bylo založeno na tom, že když to nejde vyřešit po dobrém tak se to vyřeší po zlém, nic nového pod sluncem.

Stejně postupují i; viry, mikroorganismy, paraziti, hmyz, rostliny, zvířata atd. Podívejme se na to, že jsme v plynových komorách po milionech vraždili nevinné civilisty, nebo že jsme na města házeli atomové bomby, člověk se před mnoha tisíciletími zbláznil a nikdo to optimálně neřeší už mnoho tisíciletí!

Po smrti není ráj ani peklo, smrt to je konec hry, problémem hry je to že aby mohl někdo vyhrát musí někdo prohrát, zisk je zde možný díky ztrátě, a tak nadbytek pro ty co jsou mocensky nahoře vytváří logicky nedostatek pro ty co jsou mocensky dole, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, populismus atd.

Je zde mnoho tisíciletí všude jenom pokrytecký egoismus! Z léčení lidí se stal veliký obchod, ve kterém nejde o to, aby se lidi vyléčili, ale jde o to, aby byli pořád nemocní, a tak podporovali obchod s léčením lidí, podobná je i situace u; sekt, náboženství, politiky, školství, zdravotnictví, potravin, umění, organizací, hnutí, unie, ekonomiky atd.

Pokud je něco nemocné tak se z toho stává dobrý obchod, za vším je zde egoistické parazitování, kdy pomocí výhod se dosahuje snadno velikého zisku. Už dva roky je zde pandemie, a to vedlo k tomu že se politici a média zbláznili a proměnili konzumní společnost v globální nemocnici, kde se nosí všude respirátory a roušky, taky se zavřeli; školy, obchody, restaurace, hotely, doprava atd. logicky následkem je ekonomická krize a tím i inflace a deprese.

Tak jako kdysi zde byla kniha kladivo na čarodějnice tak dneska je zde kladivo na ty, co nejsou očkovaní proti pandemii. Problémem očkování je to že virus je virulentní, a tak za krátkou dobu je vám očkování k ničemu. Ten, kdo má silnou imunitu se nemusí bát o svůj život, místo očkování je lepší se postarat o to abychom měli všichni silnou imunitu díky tomu, že žijeme správně. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.