Kladivo na pitomce

Za pouhých šedesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, díky přelidnění je zde i mnoho problémů jako; nezaměstnanost, bída, dluhy, zaostalost, degenerace, špína, deprese atd. následkem přelidnění jsou logicky války a pandemie, evoluce násilně eliminuje vše, co zde nemá už hodnotu. Dokud globálně optimálně nevyřešíme problém s tím, že je člověk invazní parazit tak do té doby zde bude konzumní očistec.

Pandemie v roce 2020 jasně odhalila selhání politiky a ekonomiky, je třeba globálně zavést každoroční certifikaci kvality lidí, od narození do smrti, nekvalitní jednici se recyklují, lidí je dneska na světě už jako sraček a ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole. Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, každý je dneska snadno nahraditelný, podle hesla padni, komu padni.

Zajisti u lidí globálně vysokou kvalitu a úspěch se u ekonomiky a politiky automaticky dostaví, kvalitní společnost musí být složená jenom z kvalitních lidí se kterými nejsou žádné problémy. Vyjde kniha kladivo na pitomce a zde bude jasně sepsáno, jak pitomce optimálně recyklovat, z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, prachy nemáme proto že je zde nadbytek pitomců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *