Kladivo na egoistické parazity

Odvrhněte egoistické parazity! Ano, bude líp, pokud odvrhneme egoistické parazity z ekonomiky a politiky, ten kdo je úspěšný je zde úspěšný díky tomu že umí optimálně odvrhnout egoistické parazity, dobrota je přeci žebrota. Z díla poznáme tvůrce, egoistický parazit nedokáže sám vytvořit nějaké hodnotné dílo, on se jenom umí přiživovat na práci druhých lidí. Žijeme v kultuře nepřizpůsobivých příživníků, následkem je logicky deprese, ze které máme blbou náladu a tak konzumujeme slivovici a kouříme cigarety. 
 
Je třeba odvrhnout egoistické parazity, zavede se digitální GVKB globální kontrola, která odhalí egoistické parazity, a my tyto parazity odvrhneme do pracovních táborů, aby se zde z nich stali díky optimální převýchově dříči, pro které je profesionální práce smyslem jejich života. Jsou věci, na kterých nejde šetřit, jak si to zde uděláme, takové to zde i budeme mít. Pokud chceme být úspěšní tak je naším prioritním heslem rychle a levně, sepíšeme knihu (Kladivo na egoistické parazity), ano, bude to nový svatý hon na čarodějnice.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu