Když vymývat digitálně mozek, tak dokonale a profesionálně

To co se učí na každé vysoké škole, jsou jenom samé sračky, a tak logicky mají vysokoškoláci v hlavě nasráno, doporučuji vám si přečíst větší množství diplomových prací, a dojde vám to, že vysokoškoláci mají v hlavě nasráno. Může společnost fungovat bez vysokoškoláků? V minulosti zde nebyli vysokoškoláci, a společnost fungovala, zrušíme globálně trvale vysoké školy a zrušíme i vysokoškolské tituly, každý bude muset pracovat od 18 let do 80 let, ten kdo nebude rok pracovat, bude označen za příživníka a skončí ve vězení na deset let.

Ono celé školství je třeba restartovat tak že zde už nebudou žádné sračky, které se musí žáci učit, současné ubohé školství je na veliké hovno, místo ubohých učitelů, budou ve školství GVKB roboti a žáci se budou učit vše jenom ve virtuální GVKB realitě, vadní žáci kterým to myslí pomalu, nebo kteří se pohybují pomalu, budou ekologicky optimálně eliminováni a recyklováni, ubožáků je na světě už jako sraček.

Školství bude jenom internátní, a začne ve dvou letech, aby skončilo v 18 letech, rodiče nebudou moci kontaktovat po šestnáct let svoje děti a budou na děti platit státu veliké alimenty. Pro žáky zde bude globálně jenom nový GVKB jazyk a GVKB svatá kultura, když vymývat digitálně mozek, tak dokonale a profesionálně, před přijetím do školy ve dvou letech, zde bude provedená důkladná kontrola kvality vstupního materiálu a nekvalitní genetický materiál se eliminuje. Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, genetickým ubožákům konečně dojde, že sterilizace a antikoncepce je optimální řešením jejich intimního ubohého života.