Rubriky
Parazitování

Když parazitovat, tak ve velkém stylu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Používáme antikoncepci a potraty, protože nemáme optimální životní koncepci pro to abychom se rozmnožovali do konzumního systému, ve kterém je člověk jenom loutkou kterou může vládní organizace beztrestně poslat do; diagnostického ústavu, vězení, psychiatrické nemocnice, armády, války, stavby, dolů, pracovního tábora, daleko od domova, plynové komory, atd.

Za socialismu musel muž jít na dva roky na vojnu a zde nepobíral za svoji službu státu žádný plat, z pohledu logiky se tak stal stát obyčejným parazitem, mnozí si myslí že se zánikem socialismu není už kapitalistický stát parazitem, nemusíme přeci už chodit dva roky na vojnu a zde pracovat zadarmo. Kapitalistický stát umí na nás parazitovat skrytě pomocí; cla, daní, poplatků, pokut, certifikací, podrazů, atd.

Bohatý stát znamená to že je dělnická třída chudá, nadbytek je zde díky nedostatku, když parazitovat tak ve velkém za pomoci; byrokracie, soudů, policie, politiky, atd. sledujme globálně pohyb peněz a zjistíme to že milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a tak může ovládat politiku a ekonomiku globálně. Místo toho aby se spojila dělnická třída proti milionářům, došlo k tomu že se spojili milionáři do jednoho velikého centrálního mozku lidstva.

Milionáři mohou vydělat i na světové válce, nebo na světové ekonomické krizi, peníze milionářům nesmrdí o tom je obchod a podnikání. Jelikož stroje a programy berou všude lidem práci za mzdu, tak milionáři hledají způsob jak zdanit optimálně stroje a programy, jakmile najdou konečně systém jak parazitovat trvale na strojích a programech, tak rozpoutají okamžitě třetí světovou válku, ve které roboti eliminují lidi pro které zde už není práce.