Když není dobytek tak nejsou s dobytkem problémy

Dobytek co je nahoře z vysoka sere na dobytek co je dole, o tom je konzumní kultura ve které je pro dobytek dobrota jenom žebrota. Války v nahotě odhalují to, že je ten druhý dobytek, silný a chytrý dobytek určuje pravidla a limity ostatním, pokud je dobytek v blbé situaci tak z toho má blbou náladu, následkem zde jsou snahy o to nějak blbou náladu řešit a tak zde jsou léky na psychiku, drogy, umění, ideologie, náboženství, pohádky, atd.

Problém blbé nálady je to, že dobytek není svobodný a musí myslet a žít jako dobytek, i když se má dobytek dobře jako prezident nebo ředitel, tak pořád musí myslet a žít jako dobytek. Jsou zde podvodníci, co slibují zázraky pomocí chemie, nebo pomocí víry, na všem se dá vydělat, peníze přeci nesmrdí. Ano, bude líp, hlásají podvodníci a dobytek naivně věří, že mu bude líp. Líp zde bude, až zde místo dobytka, budou inteligentní autonomní roboti na dobíjecí baterie, není dobytek tak nejsou s dobytkem problémy.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu