Když je zde každý jenom loutkou tak následkem je kultura loutek a tím je zde konzumní peklo

Proč prezident musí být tím, čím ve skutečnosti není? Prezident je bezcharakterní alibistický herec, co hraje hlavní roli v politice, a herec přeci nemůže být tím čím je, ale musí být tím co má v prezidentské roli, z prezidenta se tak stává ubohá loutka, která hraje uboze to co má v roli. Když je zde každý jenom loutkou tak následkem je kultura loutek a tím je zde konzumní peklo. Máte možnost jít k volbám, si vybrat nové prezidentské loutky, od těchto loutek ale nečekejte to, že budou chtít změnit něco k lepšímu, to prezidentské loutky nemají v roli!

Stát není soukromá firma, ve které majitel může něco změnit k lepšímu, stát je burza, politici a byrokrati jsou jenom loutky, které ovládají ti co vlastní akcie, mnohé akcie u nás bohužel vlastní cizinci, a tak je vláda ovládaná cizími milionáři, za vším jsou v kapitalismu peníze, a vše mohou vyřešit jenom peníze. Naříkáte na malé mzdy, s tím nic ale váš prezident nemůže udělat, pokud by se mzdy dvojnásobně zvedli, tak by přeci klesli zisky lakomým milionářům, a milionáři by od nás jistě odešli jinam.

Nadbytek je zde díky nedostatku, pravda je zde díky lži, láska je zde díky nenávisti, atd., ano, vše je v pohybu díky napětí mezi protiklady. Tento svět má svoje pravidla, která nejde beztrestně porušit, základním pravidlem je, jak si to uděláš, takové to máš, vše co dáváme, to nazpět dostáváme. Nemohu být vaším prezidentem, neumím být tím, čím nejsem. Pokud se ze mě stane prezidentská loutka, tak jsem prodal svoji duši konzumnímu peklu, a o to já nestojím.

Bohatě stačí to, že většina lidí prodala svoji duši konzumnímu peklu, aby zde za to získala možnost mít jako loutka výhody a jistoty, školy jsou továrny na výrobu loutek a ubohé diplomové práce jasně dokazují to, že absolventi prodali svoje duše peklu, za výhody a jistoty. Nechci být loutkou, chci být dobře utajeným milionářem, který ekonomicky ovládá ubohé prezidentské loutky, o tom to je, že z díla geniální tvůrce spatřen je.