Kdy zde konečně zvítězí láska a pravda?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Lidská práva to je idealismus, realismus je postaven na přirozených právech, která platí v přírodě, dogmatismus je založen na tom, že je realismus nahrazován idealismem, vše je zde limitováno reálnými pravidly a naše ideály tomu musíme přizpůsobit, z vlka nikdo ovci neudělá. Lidi byli a budou vlci, a proto myslí a jednají jako vlci, války v nahotě odhalují to, že člověk je člověku vlkem. Ve snaze o snadnou manipulaci s lidmi, vytváříme dogmatické svaté ideologie, založené na tom, že se z lidí udělají pomocí svatých dezinformací ovce, a vlci převlečení za pastýře ovcím vládnou.

Pokud je nějaká ovce neposlušná, tak je vlky zabitá, a stává se tak svatým mučedníkem, dobrota je žebrota, o tom je tržní konzumní kultura. Bůh to je pravda a Satan to je lež, v každé duši je pravda a lež, jde o to, jestli budeš sloužit pravdě nebo lži, pokud někdo slouží lži tak slouží Satanu a stává se z něj zlý čert, co myslí na samé čertoviny. Jakmile je někde zisk, tak stát a podnikatelé dělají vše pro to, aby z toho měli užitek, problém je v tom že s jídlem roste chuť, a tak se stát a podnikatelé stávají rakovinou, naší konzumní ekonomiky, nadbytek vytváří nedostatek.

Máte možnost si jít zvolit za své politické zástupce staré vlky, co se vydávají za svaté pastýře, to nemůže ekonomicky a sociálně fungovat! Je třeba globálně dát do hlavy GVKB čipy a mozek už nebude znát skutečnou realitu a bude existovat jenom v GVKB realitě, skutečnou realitu bude znát jenom globální GVKB umělá inteligence. Takto konečně zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *