Kdy skončí blbá nálada u dělnické třídy?


Blbá nálada u zaměstnanců je dlouhodobý problém který nikdo na světě nedokázal optimálně vyřešit, zaměstnavatelé nejsou spokojení se zaměstnanci a zaměstnanci nejsou spokojení se zaměstnavateli, příčinou je veliká vzdálenost mezi zaměstnavateli a zaměstnanci. Problémem je rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, porovnejme práci skladníka a práci senátora. 

Skladník přijde domů, a je vyčerpaný tělesně a psychicky, navíc má mnoho dluhů, senátor přijde domů a je odpočinutý a má na kontě mnoho milionů. Je třeba zrušit globálně všechna dělnická místa a dát mizernou dělnickou práci inteligentním autonomním robotům, každý zde bude dělat jenom; senátora, poslance, ministra, předsedu vlády, prezidenta, diplomata, soudce, notáře, právníka, profesora, ředitele, celebritu, ekonoma, poradce, administrátora, atd. a tím skončí blbá nálada u zaměstnanců.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu