Kdy pes konečně chcípne?

S příchodem pandemie se politici všude zbláznili a proměnili společnost v nemocnici kde lidi nosí roušky a nemohou dělat to co běžně před pandemií dělali, mnoho organizací se dostalo do velikých dluhů a stejně jsou na tom i zaměstnanci. Politické rozhodnutí to je obyčejná sabotáž ekonomiky a psychiky, politici si nevidí na špičku nosu a nechápou to, že každá akce má i svoji reakci.

Přísloví, po mě potopa, přesně vystihuje jednání politiků, co si hrají na to, co nejsou, pandemie je něco jako veliká voda, která v Praze zaplavila metro 14. srpna 2002, konzumní společnost nebyla připravená na přírodní katastrofu. To jasně ukazuje to, že vše je zde jenom evoluční experiment a každý člověk to je jenom levný materiál na evoluční pokusy.

Pandemie nejsou jenom u lidí, ale jsou i u; zvířat, rostlin, hmyzu, mikroorganismů atd. Vše zlé je pro něco dobré, akorát že si neuvědomujeme většinou to, k čemu je zlo právě dobré a dojde nám to až za dlouhou dobu. Před zaplavením metra jsem jel metrem do zaměstnání, které bylo zaplaveno a metro nestavělo v každé stanici, stačilo málo a už bych zde nebyl.

Právě mi ve spánku umřela maminka ve věku 90 let její zdravotní stav nebyl dobrý už deset let, před rokem málem umřela, protože byla dlouho v bezvědomí, a tak ležela dva měsíce v nemocnici na oddělení gerontologie v Praze. Moje babička z matčiny strany se dožila 100 let, otec umřel v 80 letech, mě je právě 67 let, momentálně řeším špatnou náladu mojí soukromou meditací. Díky bohu, se smát všemu mohu, tak to je, že mi k smíchu vše je.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *