Kdy bude vše společné?

Brzdou evolučního vývoje je vše, co je soukromé, podívejme se na to, že egoističtí pokrytci hlásají, aby bylo vše společné, a přitom hromadí v soukromí hodnoty! Řešení spatřuji v GVKB čipech do hlavy, které ego odříznou od reality, a tak se ze všech lidí na světě stanou konečně altruisti co žijí ve světě kde je vše společné.

Na práci roboti a na myšlení programy o tom je naše evoluční budoucnost, ve které nebude už pro nikoho nic soukromé, nebudeme už mít tituly ani jména, každý bude jenom globální číslo ve statistice, skončí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Konečně už lidi nebudou moci lhát a tím i krást, skončí tak temná doba, ve které jsme jako čerti žili v pekle a stanou se z nás andělé co žijí v ráji, kde není lež a nenávist.

GVKB umělá inteligence bude zde mít vše pod kontrolou, a tak eliminuje nekvalitní jedince co nepřinášejí společnosti užitek, skončí tak přelidnění a degenerace, nebude zde už ani k dispozici droga která by poškozovala lidem zdraví, místo drogy zde bude profesionální práce, která se stane lidem drogou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *