Vládne u nás mafiánský feudalismus a mafiánští feudálové, politici a byrokrati jsou jenom kaskadéři, které ovládá jako loutky feudální mafie, sledujeme toky peněz v tomto státě, kam odtékají peníze, na jaká tajná konta v daňových rájích, a zjistíme jména mafiánských feudálů, když se chce, jde vše dohledat, a policie by mohla zveřejnit seznam těchto mafiánských feudálů, jenže i police a soudy je u nás ovládána mafiánskými feudály. Kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře, na vrcholu mocenské pyramidy jsou dogmata, která zde jsou všemocná a svatá, tato dogmata stvořili mocní a bohatí lidé, aby zde měli jistoty a výhody, díky kterým jsou zde na vrcholu, této existenční pyramidy. 

Tak jako zde jsou extrémistické svaté ideologie, které se snaží z lidí udělat loutky a používají tyto loutky jako svaté vojáky, tak zde jsou i extrémistické ekonomické ideologie, které z lidí dělají ekonomické galejníky, a používají tyto loutky jako svoje otroky. Peníze nesmrdí, o tom je moderní konzumní kultura, pokud jsou peníze špinavé, tak není problém je vyprat pomocí moderních metod!

Dělnická lůza by chtěla drze stávkovat, aby měla větší platy, s tím si mafiánští feudálové dneska snadno poradí, nakoupí levné autonomní roboty, a vyhodí dělnickou lůzu ze zaměstnání. Zde vyvstává nová otázka, budou moci mafiánští feudálové okrádat ekonomicky roboty? Neskončí to celé globální nahrazování lidí za roboty tak, že roboti nakonec nahradí i mafiánské feudály, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..