Kdo sežral to svatý hovno?

Propaganda a reklama nás krmí neustále všude mnoho století svatými hovny a jakýkoli odpor je marný! Jeden veliký čurák, co byl dlouho v píči, mi řekl že jsem sežral Šalamounovo hovno, lidskou komunikaci lze rozdělit na ligy, v první lize jsou úspěšní paraziti, co si zde hrají na; krále, císaře, šlechtice, prezidenta, ředitele, celebritu atd. v poslední lize jsou neúspěšní paraziti co žebrají jako bezdomovci, rovnost je zde jenom ve smrti.

Dokud čuráci, co jsou v píči mlčí tak z nich nevypadne hovno, pro čuráky, co jsou v píči je ale obtížné mlčet, protože jsou v píči, a tak z toho mají psychické problémy, a tak je jejich život na hovno a jejich myšlenky a činy jsou taky na hovno. Dlouho jsem vědecky a statisticky studoval proč je zde tolik čuráků v píči, to jistě musí mít nějakou logickou příčinu?

Tou příčinou je to že čuráků je na světě jako sraček, a tak jsou logicky čuráci v píči, takový čurák, co je v píči podle sebe posuzuje druhé, a tak považuje druhé za čuráky co jsou v píči, je to začarovaný evoluční kruh, ze kterého nejde evolučně uniknout, vše začíná tím že čuráci, co jsou v píči se do sebe zamilují, a tak mají děti a jejich děti to jsou čuráci co jsou v píči, protože jaký je originál taková je i kopie, vše, co zde je to vzniká díky kopírování, každý originál to je kopie.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.