Kdo může za světovou bídu?

Za světovou bídu může ekonomické otroctví, nadbytek pro globální otrokáře, vytváří logicky nedostatek pro ekonomické otroky, dluhy se stali ekonomickými okovy a následkem jsou konflikty a války, ve válkách poznáváme to, že člověk je zde jenom číslem ve statistice a miliony zbytečně mrtvých ve válce co je jenom statistika. 
 
Velmi dlouho byli otroci poslušní a pokorní díky negramotnosti a náboženství, s příchodem gramotnosti a filosofie se lidi začali bouřit proti otroctví a nepomáhala už ani armáda. V současnosti milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ekonomicky a politicky ovládá konzumní civilizaci.
 
Otázkou je co s tím lze udělat, může zde být lépe díky; vědě, technice, politice, náboženství, filosofii, školství, optimalizaci, pravdě, lásce, atd. nemůže, protože se mění vždy jenom povrch a pod povrchem je pořád egoismus, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokratismus, humanismus, atd. je zde egoismus. 
 
Inteligence funguje egoisticky, snahy o to inteligenci násilně kontrolovat jsou naivní a marné, řešením je umělá inteligence napojená na čipy co budou mít lidi v hlavě, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, vadné loutky se eliminují a recyklují, zájem celku bude nad zájmem jednice, už zde nebudou; války, extremismus, vandalismus, lhaní, krádeže, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu