Kdo může za naše problémy?

Za všechny naše problémy můžou naše výhody, výhody zde existují díky nevýhodám, vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, vědci pomocí statistiky a kauzality hledali kdo může za naše problémy mnoho let, a nakonec dospěli k tomu, že továrnou na problémy jsou výhody, podívejme se do ekosystému zde nastanou problémy díky výhodám jenže příroda okamžitě výhody eliminuje a tím problémy skončí.

Představme si sport, ve kterém je běžná protekce, takový ubohý sport by nikoho už nezajímal! Eliminujme z politiky protekci a lidi se začnou zajímat o politiku, zní to dneska jako naivní utopie, protože v politice se vše točí okolo protekce. Neustále vychází mnoho knih o tom, jak se stát snadno a rychle; celebritou, milionářem, prezidentem, ředitelem atd. jenže bez protekce nemáte šanci na úspěch! 

Všem jsem to říkal, dejte si pozor na protekci, jinak skončíte v Bohnickém blázinci, ale je to marnost, s výhodami je to jako s návykovými drogami, které z vás udělají blázna, jakmile někdo přijde o protekci, na kterou si už zvykl tak se z toho zblázní. Nebude to už trvat dlouho a dojde k tomu, že se lidi globálně naskenují ve virtuální realitě a jejich hříšná těla se eliminují v krematoriu.

Budeme tak existovat všichni ve virtuální GVKB realitě kde nejsou pro nikoho výhody a protekce, z čertů se tak stanou andělé, protože ráj je tam, kde nejsou pro nikoho výhody. Představme si internet, ve kterém není možná protekce, tím by z internetu zmizela reklama a sociální sítě. Pokud zde nebudou výhody tak zde nebudou ani peníze a soukromé vlastnictví, tím logicky skončí rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. 

Svoboda a rovnost je o možnosti výběru z více možností, logicky to znamená že tam kde není pro lidi možnost výběru z více možností, tam není svoboda a rovnost a je tam otroctví a kasty. Pokud je bůh reklamou na zázraky, tak potom prezident je jenom reklamním maskotem na politické zázraky. Za vším je poznat to, jak fungují kouzla, když poznáme to, že kouzla jsou postavené na podvodech, tak přestaneme na kouzla věřit a už nebudeme potřebovat kouzelníky co z nás dělají pitomce mnoho tisíciletí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *