Kdo může za náš nefunkční stát

Problém s nefunkčností našeho státu je zde mnoho století nejde rozhodně jenom o dobu, co zde skončil socialismus a zavedl se zde kapitalismus. Minulost našeho státu je spojená s tím že zde byla neustále snaha z nás udělat sluhy jiných velikých států co nás většinou pomocí armády dočasně obsadili a svoji kolonii tak za nás násilně udělali.

Války mezi organizacemi a státy zde jsou v Evropě už mnoho tisíciletí a příčinou je vždy přelidnění a tím snaha napadnout cizí území a získat tak možnost evoluční výhodu. I v přírodě se běžně setkáváme s násilím, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, kdo chce s pitomci v klidu žít ten musí i pitomcem být o tom je všude pokrytecká konzumní společnost už mnoho tisíciletí.

Mír je akorát tam, kde jsou velmi zlé podmínky k životu, a tak tam nejsou města a civilizace, v přírodě predátoři a paraziti umí eliminovat přemnožení nějakého druhu který se má zde dobře, současná pandemie to je snaha nás eliminovat pomocí nových vyspělých virů co jsou virulentní a na které dosud nemáme evoluční imunitu. Vše je zde jenom hra a boj, protože je potřeba násilně oddělit kvalitní od nekvalitního, aby zde nebyla tak degenerace a přemnožení. Kdo může za náš nefunkční stát? 

Za náš nefunkční stát může degenerace, to, co nebojuje degeneruje, podívejme se na problematiku ekonomických ubožáků, co žijí uboze všude na světě už mnoho tisíciletí, příčinou jejich ekonomické ubohosti je degenerace! Degenerace je jako počítač, na který nejde nainstalovat Windows 11, protože počítač nesplňuje náročné podmínky pro instalaci! Vše je zde mnoho tisíciletí o tom splnit náročné podmínky, proto bylo evolučně vytvořeno mnoho způsobů testování; techniky, služeb, zboží, lidí, zvířat atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *