Kdo lže ten i krade a jistě se do psychického pekla hrabe

Z díla poznáme tvůrce a jaké je dílo těch co nám zde vládnou, jejich dílem je konzumní blázinec, ve kterém nikdo z lidí není normální, a tak zde jsou; války, revoluce, ekonomické krize, pandemie, sekty, drogy, vandalismus, terorismus, dezinformace atd. ryba smrdí od hlavy a tou hlavou zde jsou ti co zde mají protekci kterou si nezaslouží, kolem protekce se zde točí; ekonomika, politika, reklama, zprávy, náboženství, sekty, móda, obchod, podnikání, školství atd. ten druhý je troll!

Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné trolly, kauzalita praví že logicky má každý lidský problém jistě svoji příčinu, co je příčinou toho že se z lidí stali trollové? Tou příčinou je dobrota k tomu, co si dobrotu nezaslouží, populismus byl nejprve náboženský a potom se dostal do politiky a reklamy. Jsme klamáni více než si uvědomujeme, lež zastupuje pravdu v rizikové situaci a lež stvořila víru v zázraky a tím i boha. Kdo lže ten i krade a jistě se do psychického pekla hrabe, pravda je pravidelnost, na kterou se lze spolehnout a tato pravidelnost je subjektivní nebo objektivní, láska je laskavost, kterou poskytujeme tomu, co milujeme.

Všechna slova jsou zde proto aby něco popisovali, čím více slov známe tím lépe můžeme něco druhým popsat, problém nastává, pokud chceme s druhými egoisticky manipulovat, manipulace je založená na vytvoření ohraničení a kontrole vytvořeného ohraničení, všechny; pravidla, zákony, normy, předpisy, morálka atd. to je jenom ohraničení našeho myšlení a konání, ti, co jsou nahoře díky protekci, se snaží z těch, co jsou dole udělat pomocí ohraničení roboty na dálkové ovládání. Trpaslíci stojící na vysokém podstavci, si dočasně myslí že jsou obři, do té doby, než je někdo z podstavce shodí dolů mezi ostatní trpaslíky, vše je divadlo, ve kterém si nuly hrají na veliká čísla, čas má ale dost času na to, aby nám odhalil pravdu o tom, kdo je nula a kdo je veliké číslo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *