Kdo je zde na vrcholu globální mocenské a ekonomické pyramidy?

Dogma je svatá pravda, o níž se v mocné svaté organizaci nepochybuje. V mocné svaté organizaci se tak označují lidské myšlenky, které organizace uznává jako svatou pravdu, pochybovat nebo kritizovat svaté myšlenky je hříšné, a skeptické hříšníky je třeba násilně eliminovat ohněm a mečem, jako kacíře a jinověrce, svatý dogmatismus je; strnulý, konzervativní, autoritativní, pokrytecký, bezcharakterní, kariéristický, atd.
V teologickém smyslu je dogma výpovědí o víře v zázraky, kterou svatá organizace považuje za natolik důležitou, že ten, kdo ji skepticky popírá, nemůže být členem svaté mocné organizace. Dogma vymezuje, dává hranice, kam až věřící může ve své víře jít. Dogma je to, co všude, co vždy, a co ode všech věřících bylo naivně věřeno. Dogma je vyhlášeno za zjevenou pravdu svaté víry, takto vyjádřené dogma se považuje za dokonalé na věčné časy.
Dogma se vyhlašuje většinou slavnostním způsobem, pomocí svatého rituálu. Zákon gravitace není potřeba vyhlašovat za svaté dogma, protože tento vesmírný zákon, si může každý bez problémů osobně kdykoli ověřit, dogma jsou svaté normy, které si nemůžeme osobně ověřit, jestli jsou objektivně normě, dogma je nejčastěji spojováno se sektami a církví, ovšem dogma lze nalézt všude, a mnohdy se s dogmaty setkáme i tam, kde bychom je nečekali.
Dogma je třeba to, že malé mzdy, jsou základem prosperující tržní ekonomiky, toto svaté dogma hlásají politické centrální vlády, aby mohli z pracujících lidí učinit ubohé trouby, co naříkají na to, že je jejich budoucnost v troubě. Stimulace je základem pro tržní ekonomiku, láska a pravda je jenom za peníze, pokud nejsou zde za práci peníze, tak zde je místo pravdy a lásky, jenom lež a nenávist.
Kolik stojí dolarů USA za rok to, že mají sobeckého prezidenta, který má k dispozici velikou moc a veliké bohatství? V dnešní době, může vůdce svaté organizace mít obrovské výhody a jistoty, jako je; soukromá ochranka, soukromé letadlo, soukromá veliké rezidence, mnoho sluhů, atd. jenom z utrácení za luxus poznáme, kdo je zde na vrcholu globální mocenské a ekonomické pyramidy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu