Kdo chce zde žít, ten se musí přizpůsobit

Semena z daleké ciziny se zde většinou neujmou, není to chyba semena, že by se nechtělo přizpůsobit, ale možnosti semena jsou pevně evolučně dané, a nemohou se rychle změnit. Takovým semenem, jsou i lidi z jiné konzumní kultury, která má zcela jiné ekonomické a sociální priority, co máme zde ale dělat s těmito lidmi, pokud se zde usadili, a problémy nám způsobují? Co děláme s jídlem, které nejde jíst, protože nám nechutná, takové jídlo přeci nejíme, a o tom to je, je třeba lidi z jiné ekonomické a sociální kultury, vrátit zpět do jejich kultury, dobrota je přeci žebrota.

Je třeba v EU zavést v každém národě zkoušky přizpůsobivosti národní ekonomice a sociální kultuře, ten kdo v těchto tvrdých každoročních zkouškách neuspěje, ten bude vrácen zpět. Moderní doba, umožňuje lidem levné a rychlé cestování na veliké vzdálenosti, pokud někdo cestuje jako turista, co bydlí na drahém hotelu, tak s ním nejsou problémy, problémy nastávají, pokud se někdo chce usadit v EU, a nedokáže se přizpůsobit místní ekonomice a místní sociální kultuře.

Dalším problémem jsou zde lidi, co neplatí veliké daně, stát všem lidem poskytuje mnoho výhod a jistot, díky tomu že mu lidi platí daně, ten kdo státu neplatí daně, ten na státu parazituje, a bude muset tedy stát opustit, výjimkou jsou děti a důchodci, protože zde nejde o úmyslné neplacení daní.

Dalším problémem je dovážení zboží a služeb, které si můžeme doma ve svém městě levně vyrobit, tím se bere práce lidem, je třeba začít chránit náš pracovní trh, a zajistit tak lidem zde práci za vysokou mzdu, ten kdo se pokusí ukrývat zisky v daňovém ráji, tomu se zde zakáže pobyt, a podnikání.

Ukončíme období, ve kterém jsme byli jenom ekonomickými ubožáky, díky naší dobrotě k lidem, co si naši dobrotu vůbec nezasloužili, zakáže se soukromí, a všude budou takto čipy a kamery, nikdo nebude mít výjimku a imunitu, i ve tvém bytě bude; kamera, mikrofon, pohybové čidlo, atd. pokud budeš rušit sousedy hlukem, nebo jinak, tak budeš okamžitě za to pokutován, a tím zde bude konečně klid a mír.

Nebude zde už možná ani nevěra, nebo kouření cigaret v pracovní době, jde o to, aby láska a pravda zde zvítězila nad nenávistí a lží, ten kdo se optimálně nepřizpůsobí, digitální čipové policejní EU diktatuře, opustí rychle EU, svět je veliký, a místa je zde dostatek, pro všechny nepřizpůsobivé lháře a zloděje.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu