Kde vzít prachy o tom to zde je

Absolutno je programově řízený evoluční proces, který pulzuje v kruhu, vše zde z dat vzniká a na data se to rozpadá, data se používají k manipulaci která je zde; programová, inteligentní, geniální, pudová, atd. smrt je datová recyklace, není zde nebe ani peklo, to jsou jenom pohádky, recyklace je jeden z největších evolučních vynálezů, takto zde jsou nevyčerpatelné zdroje za předpokladu, že recyklování funguje. 
 
Vše je zde díky recyklaci dočasně, války to je recyklace lidí ve velikém rozsahu, sebevražda to je předčasná soukromá recyklace. Mozek to je továrna na recyklaci informací, recyklované informace jsou hnojivem, pro růst nových informací. Z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, kde vzít prachy o tom to zde je. Prachy má zde ten kdo má protekci, není důležité jak mnoho pracuješ, ale důležité je pro koho pracuješ, ten kdo pracuje pro ubožáky, musí počítat s tím, že jeho odměna za práci bude ubohá.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu