Přeskočit na obsah

Každý si hraje na boha

Je pro pitomce těžké se smířit s tím že se narodili jako pitomci a zemřou jako pitomci, a tak si každý pitomec rád hraje na boha, bůh nestvořil člověka, jak tvrdí sekty a náboženství ve skutečnosti pitomci stvořili boha, aby si na něj mohli tak hrát a dělat z druhých pitomce následkem je začarovaný kruh pitomosti který proměnil ráj v očistec.

Jelikož náboženství vyšlo evolučně z módy tak je zde místo něj propaganda a cenzura, místo boha zde jsou náhražky, které dávají lidem iluze jde o; pohádky, umění, politiku, reklamu, Facebook, drogy, léky na deprese atd. Vše je zde o porovnávání a snaze nechybovat, chybujeme z mnoha příčin a není zde člověk který by nechyboval, lidi dělají chyby a je jedno jestli jde o prezidenta nebo dělníka, takový je život. 

Velikým problémem jsou nemoci, se kterými si neumíme poradit, každá nemoc je signálem že je něco chybné a je třeba to opravit, pokud je zde; inflace, bída, pandemie, válka, vandalismus atd. tak jde o nemoc u společnosti a logicky bychom měli hledat lék na nemocnou společnost, tím lékem je nahradit lidi co si hrají na bohy, za autonomní roboty a umělou inteligenci, všechny snahy o to lidi změnit pomocí; zákonů, norem, pravidel, morálky, předpisů, programů atd. jsou naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá. 

Štítky: