Každý se zlobí, když nemá štěstí

Podívejme se na svět z nadhledu, na startu je milion subjektů, a v cíli je první ten, kdo měl štěstí, nejsou zde žádná pravidla a žádní kontroloři pravidel, je zde jenom start a cíl, to že jsi nejlepší, je ti většinou k ničemu, když nemáš štěstí a nejsi tak první v cíli.
Často si říkáme, jak je to možné, že ten idiot je zde; králem, císařem, šlechticem, guru, prezidentem, ministrem, poslancem, senátorem, ředitelem, celebritou, milionářem, atd. příčinou je štěstí, které zde ten idiot měl. Mnoho lidí se snažilo ze všech sil zde něco dokázat a neuspěli, kde je chyba?
Tento svět nemá pravidla, podle kterých se hraje, vše je zde o náhodě, kdy hodíme sítě a čekáme, jestli něco ulovíme. Někdo vytvoří originál, a je chudý, jiný ten originál okopíruje a rozmnoží, a je on potom bohatý. Jaký je rozdíl mezi programem a inteligencí? Program dodržuje pravidla, inteligence pravidla porušuje, díky porušování pravidel může inteligence překonat všechny změny, a naučit se novému, dobrota je žebrota.
Chřipka je inteligentní virus, lék zde účinkuje jenom krátkou dobu, protože chřipka se umí změnit díky inteligenci. Náboženství zde jsou dočasně, protože se jedná o program, který neumí porušit svatá pravidla, bezcharakterní ekonomika je zde pořád, protože je založena na inteligenci, která porušuje svatá pravidla.
Náboženství může zabít reformátora náboženství, ale nemůže už zabránit tomu, aby reformátor neměl následovníky, a nakonec stejně reformace, eliminuje každé svaté náboženství. Náboženství vytváří uzavřené systémy a inteligence tyto uzavřené systémy eliminuje, vždy se ptej, co je za tím ukryto, a zjistíš, že za vším je ukryto parazitování, parazit zde pronásleduje parazity, nadbytek vytváří nedostatek.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]