Každý potřebuje práci, která mu přinese veliký užitek

Moderní civilizace dělá z lidí pasivní konzumenty, a následkem je veliký nárůst deprese, a veliká konzumace léků a drog, byli jsme evolučně naprogramování k aktivitě tělesné a psychické, proč místo léků a drog se nemocným nedopřeje více aktivity? Z aktivity nemá nikdo totiž zisk a o tom to je, lakomá konzumní společnost potřebuje tvoje peníze, a je jí zcela jedno to, že léky a drogy nepomohou vůbec těm, co mají díky pasivnímu životu deprese!

Doktor je pro vás svatou autoritou, a tak berete léky, které vám nepomáhají, nejlepším lékem je práce v přírodě, sport je taky dobrý, ale není z něj žádný užitek, člověk potřebuje práci, která mu přinese nějaký ekonomický užitek, užitečné práce je málo, díky tomu že je všude mnoho lakomosti, každý si musí vybrat, jestli bude sloužit lakomosti, nebo bude sloužit štědrosti, většina lidí si za svého pána zvolí lakomost, a tak jsou potrestáni depresí, a kouří cigarety a pijí slivovici.

Veliká města jsou zdrojem naší pasivity, je třeba začít s přechodem na vesnice, kde bude pro lidi dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Přestaneme stavět stavby, které brání lidem v aktivitě, a začneme investovat do staveb, které nám umožní aktivitu spojenou s ekonomickým ziskem, nenarodili jsme se proto, abychom seděli pořád u televize, nebo v kanceláři u počítače, narodili jsme se pro život v přírodě se zvířaty.

Co takhle si pořídit; psa, fotoaparát, horské kolo, atd. to vás bude nutit k tomu být více aktivní, jak si to uděláte, takové to budete i mít, nevěřte doktorům a profesorům, za vším jsou dneska jenom peníze, a tím se na člověka hledí jako na konzumenta kterému se prodají konzumní produkty, které mu budou škodit, z nadřízených a politiků se stali už jenom obchodníci, bez citu a charakteru.