Každý operační systém je zde dočasně

Žijeme v času a prostoru kde je vše dočasně, a tak i každý operační systém pro počítače je zde dočasně. Někdy jsou změny mezi starým a novým operačním systémem malé a jindy jsou změny veliké. Většina konzumentů si koupí počítač, ve kterém je už nainstalován operační systém, a tak většina uživatelů neumí nainstalovat operační systém do počítače.

Každý operační systém to jsou ovladače, díky kterým si můžeme nainstalovat programy a nahrát mnoho dat a informací. Často zde jsou konflikty mezi uživateli operačních systémů, kdy každý chválí operační systém, který mu vyhovuje a který mnoho používá. Když se po několika letech stane operační systém bezchybným, tak dojde k tomu, že jej nahradí nový operační systém, který je plný chyb.

Z uživatelů se tak stávají testeři operačních systémů a počítač neustále odesílá mnoho informací o tom, jak funguje operační systém těm, co naprogramovali chybně operační systém. Zde platí pravidlo, že čím více je operační systém univerzální, tím více je v něm chyb, ideální je tedy specializovaný operační systém, který je jednoduchý a rychlý. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *