Každý je dneska snadno nahraditelný, jenom zlato nejde ničím nahradit

Vše je zde o přímých úměrnostech, čím více platíš; daně, clo, poplatky, atd. tím více peněz může elita utratit za zbytečnosti, nadbytek pro ty co jsou nahoře je zde díky nedostatku pro ty co jsou dole. Pokud se těm co jsou dole přidají konečně peníze tak to netrvá dlouho a dojde ke zvýšení cen za zboží a služby, ti co jsou nahoře mají možnost vše změnit ve svůj prospěch. 
 
Světu nevládne politika a náboženství, světu vládnou peníze, milion milionářů vlastní zde většinu světového bohatství a tak si žijí jako bohové v daňovém ráji. Zaměstnanec je jenom stroj a zisk z práce tohoto stroje má ten kdo jej zaměstnal, teoreticky by mohl každý soukromě podnikat a tím by se měl dobře, prakticky zjistíte že jako malý soukromník nemáte šanci se zde uživit, protože je tento ekonomický systém uzavřený možnosti zde ekonomicky růst. 
 
Místo čtení svatých knih se čtou stránky na internetu které se zaobírají penězi a podnikáním, banky a burzy se stali svatým místem kde se moderní věřící modlí. Heslem nové doby je; rychle, levně, spolehlivě, atd. jak si to každý udělá takové to zde i má, nejhorší je že jakmile je někdo úspěšný, tak je zde snaha o to jej o jeho úspěch připravit jakýmkoli způsobem, to vedlo ke vzniku akciových podniků a bezcharakterní politiky, najednou je majitel podniku neznámý, a tak jej nelze o úspěch připravit, milion milionářů se stáhlo chytře do pozadí a používají kaskadéry, co je všude zastupují, dobře se utajil, tak si i dobře žil.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu