Každý hříšník je loutkou, ovládanou hříšnými závislostmi

Vše, co je živé to je loutkou, kterou ovládá mnoho závislostí, čím vyspělejší je živý systém tím logicky má i vyspělejší závislosti. Závislost je problémem, pokud není uspokojená, toužení vytváří tak naše soužení, veškeré zlo je následkem neuspokojených závislostí, jsme zlí, protože se chceme mít dobře. Život se stal díky závislostem hrou nebo bojem o to co potřebujeme a milujeme, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem.

Každý hříšník je loutkou, ovládanou hříšnými závislostmi, ten druhý je hříšník, kolik je na světě lidí tolik je zde i hříšníků které ovládají hříšné závislosti, jenom v; reklamě, pohádce, snech, knihách, filmu, divadle atd. nejsou hříšníci a jsou zde svatí lidé. Mnoho hříšníků si hraje na to, že nejsou hříšníci, z dálky tak může čert vypadat jako anděl. Každá veliká krize odhaluje v nahotě lidskou hříšnost, pravda a láska byla v konzumním očistci nahrazená reklamou a penězi!

Nevěřte na to, že můžete změnit svůj osud, můžete jenom změnit povrch, ale pod povrchem bude pořád čert, který existuje v pekle, Problémem je to že čertů je v konzumním očistci jako sraček, a tak život v očistci stojí za hovno, všude jenom samé sliby, které dělají z čertů hlupáky a chudáky.

Mocní se snaží o parazitování na bezmocných, a tak je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, je zcela jedno jestli je zde; otroctví, totalita, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, populismus atd. to vše jsou jenom divadelní hry v očistci a zde si čerti hrají na anděly a slibují čertům zázraky. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *