Každý člověk je psychicky nemocný

Co se bavím s lidmi tak mi dochází, že nikdo není psychicky zdravý i já jsem psychicky nemocný, přiznání si toho že jsem psychicky nemocný je začátek cesty k tomu jak se uzdravit. Proč je pro psychicky nemocné lidi tak těžké si přiznat to že jsou psychicky nemocní? Příčinou je pokrytectví, život mezi psychicky nemocnými lidmi má za následek pokrytectví kdy se jedno myslíme a jiné říkáme. 
 
Dětem říkáme že kdo lže ten má měkký nos, to vlastně logicky znamená, že každý člověk lže a tím je i pokrytec. Nelžeme jenom cizím lidem lžeme i sami sobě to že jsme psychicky zdraví, z díla ale poznáme to, že lidi nejsou psychicky zdraví, berou si na tělo výbušniny a potom se odpalují mezi cizími lidmi, házejí atomové bomby na města, vraždí lidi po miliónech v plynových komorách, unášejí civilní letadla a narážejí s nimi do mrakodrapů, atd. 
 
Jan Křtitel useknutá hlava, Ježíš Kristus ukřižování, Jan Hus upálení, Mahátma Gándhí zastřelen, atd. Život je hra podle pravidel, jenže lidi rádi pravidla porušují, nebo správná pravidla nahrazují chybnými pravidly, to vše jasně dokazuje to, že lidi jsou psychicky nemocní, dokud tento problém nevyřešíme tak budeme mít blbou náladu a tak budeme kouřit cigarety a pít pivo, jenže tím se ocitáme v začarovaném kruhu.</di
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu