Rubriky
Očistec

Každý bude mít holý zadek a bude jíst z ruky do huby

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívejme se na Windows jak je složitý, většina lidí nemá Windows pod kontrolou, protože má jiné priority, stejné je to u zákonů a norem, jsme zaplavení informacemi které nemají pro nás hodnotu, vrcholem všeho je všudypřítomná reklama. Podívejme se třeba na zboží které je zde v obrovské nabídce, za vysoké ceny! Najít v této nabídce kvalitní zboží za malou cenu to je zázrak, zakopaný pes je v centralismu, kdy jsou v centru amatéři a následkem je blbá nálada.

Prý nejsou peníze na zvýšení platů dělnické třídě, přitom jsou peníze pro armádu a jiné hlouposti, společné peníze jenom přitahují lháře a zloděje, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus, demokratismus, atd. je zde mnoho tisíc let jenom pokrytecký egoismus, protože dobrota je žebrota. Když minimální platy tak globálně pro všechny, je třeba ukončit globálně rozdělní lidí na bohaté a chudé!

Stejně tak zde bude na světě minimální vzdělání od 6 let do 10 let a od 10 let budou lidi už pracovat do 70 let, důchod dostane ten kdo odpracoval 60 let. Nebudou zde už žádné střední a vysoké školy. Každý bude mít holý zadek a bude jíst z ruky do huby, tak zde už nebude pokrytectví a závist, vše bude řídit jenom GVKB umělá inteligence napojená na roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty. Lidi budou bydlet jenom na ubytovnách, skončí doba ve které měla elita k dispozici zámky a paláce.