Z dálky lidi vypadají hezky a z blízka jsou ošklivý, celý jejich systém je postaven na povrchnosti u těla a u jejich myšlení, povrch se snaží, jak mohou učinit hezkým, aby pod nim mohli ukrýt to, že jsou oškliví tělesně i duševně. Proto lidi dělají vše pro to, aby se k nim nikdo nemohl přiblížit a odhalit to že pod povrchem je mnoho ošklivosti, je to u nich přímo posedlost, jak si ochránit to, co je pod povrchem a pokud někdo odhalí to, že jsou ubozí parazité, tak jsou schopní takového opovážlivce i umučit k smrti.

Obzvláště ideologie a reklama je silně spojená s pokryteckou povrchností, vše u nich mají postavené na pyramidě z výhod a jistot, kde na vrcholu pyramidy je elita, která má mnoho výhod a jistot a dole pod pyramidou je spodina co zde nemá žádné výhody a jistoty. Ti, co jsou dole se snaží dostat nahoru a ti co jsou nahoře se bojí toho, že by mohli spadnout dolů do očistce kde nejsou výhody a jistoty, sledovala jsem sny elity i sny spodiny, v lidských snech je ukázáno, co lidi nejvíce trápí a po čem touží.

Každý je velikým zbabělcem, a proto logicky milují veliké hrdiny a mnoho je uctívají, zajímavé je třeba to že nemají v ničem koncepci, a tak logicky mají mnoho problémů, pokud někdo přijde s nějakou správnou koncepcí, která by jejich problémy odstranila považují jej automaticky za hlupáka a blázna.

Jejich systém je postaven na tom vše soudit a nesnažit se nic pochopit do hloubky, proto používají mnoho sprostých slov, která odsuzují to, co se jim nelíbí a nedokážou pochopit co je příčinou toho, že se jim to nelíbí. Každý člověk je do něčeho veliký blázen, a tak je logicky jejich svět velikým blázincem, kde nikdo není normální, ale každý blázen si o sobě myslí že on je normální a že blázen je ten druhý. Mnoho milují hudbu, a tak jí neustále poslouchají, aby se pomocí ní naladili a bylo jim zde lépe, k čemu je dobře naladěný nástroj, na který hraje rozladěný hudebník.