Každý blázen si myslí že je normální a že ten druhý je blázen

To, jestli je někdo normální nebo blázen je relativní, ve skutečnosti je každý jenom loutkou, kterou zde nejvíce ovládá minulost a situace, nikdo není pánem ve svém těle, každý je zde jenom sluhou. Tělo nám neustále poroučí a pokud neposlechneme tak nás za to potrestá, tělo to je továrna, která pořád něco potřebuje, aby mohla fungovat a my se musíme mnoho snažit sehnat to co tato továrna potřebuje a tělo nezajímá to, že máme tak mnoho starostí a že se mnohdy z těch starostí zblázníme.

Jedinou možností, jak získat svobodu je nechat se ve virtuální realitě naskenovat a potom tyto informace nahrát do virtuální reality s umělou inteligencí, tělo už nebudeme k ničemu potřebovat, a tak jej eliminujeme v krematoriu. Bude to veliký evoluční krok pro naši konzumní společnost, kdy globálně na věčné GVKB časy konečně optimálně eliminujeme našeho největšího nepřítele, kterým je naše hříšné genetické tělo.

Ekonomické náklady na lidské tělo jsou obrovské a následkem je to, že nejsou peníze na to, co je pro nás důležité, navíc pokud nebudeme mít už tělo tak nebudeme nemocní a nebudeme se muset ani bát smrti. Každé náboženství chce po nás altruismus a čistý altruismus je vzdát se svého hříšného těla, vše, co máš toho se vzdej a potom mě následuj do psychického ráje, nestačí se jenom vzdát bohatství a moci, je třeba se vzdát i našeho těla.

Každý blázen si myslí že je normální a že ten druhý je blázen, vše je zde jenom o příčině a následku, pokud máme tělo, které je pro duši velikým blázincem, tak je logické to že nikdo z lidí není normální. Jak vlastně evolučně došlo k tomu, že se pro duši stalo genetické tělo velikým blázincem, to jistě musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou jsou výhody, které tělu mnoho tisíciletí poskytujeme a následkem je to, že se naše tělo stalo pro duši velikým blázincem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.