Každé tajemství je zde dočasně

Tajemství je tam kde je nám něco vzdálené, třeba vesmír je nám mnoho vzdálený, a tak je zde i mnoho tajemství spojených s vesmírem. Velikým tajemstvím byla pro lidi dlouho víra ve svatého stvořitele a nikdo neuměl odpovědět správně na otázku kdo stvořil svatého stvořitele?

Stvořitele si lidi vymysleli, aby mohli z druhých lidí dělat pitomce, vše zde bylo stvořeno pomocí evolučních programů, vesmír a život to jsou jenom naprogramované stroje, modlit se k bohu je pitomost!

Odpověď na základní otázku vesmíru a života není 42, ale odpovědí je, vše jsou evolucí naprogramované stroje, každý člověk to je jenom továrna plná naprogramovaných strojů, vesmír je továrna plná naprogramovaných strojů.

Pokud je zde válka nebo pandemie, tak jde o to, že se naprogramované stroje, rozbíjejí díky nějaké systémové chybě. Zabijeme mouchu a nijak nám to citově nevadí, protože víme to, že moucha je jenom primitivní stroj s nulovou hodnotou. Ve válkách se zabíjejí lidi ve velkém, protože díky přelidnění mají lidi už nulovou hodnotu, hodnotu má to, co potřebujeme a je toho nedostatek. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *