Každé podnikání je spojené s rizikem neúspěchu

Vše je nejisté a jenom smrt je jistá, každý optimismus je zde dočasně! Ze všech stran slyšíme dobré rady, které v praxi nefungují! Vše je zde hra a tím zde můžeme i prohrát s tím se musíme naučit počítat, nejvíce životních zkušeností jsem získal s příchodem počítačů a internetu, technika a programy nepodléhají emocím a citům a uznávají jenom správně a chybně!

Pokud se rozhodnete jít do rizika tak si ujasněte příčiny a následky rizika, mnohdy si neuvědomujete, co všechno riskujete, nejčastějším problémem jsou vztahy, každý vztah je spojen s velikým rizikem, často je zde snaha dostat vás do situace, kde vám hrozí veliké riziko a je zde malá naděje na úspěch!

Klasikou je válka, kdy bojujeme za zájmy cizích lidí a stačí málo a předčasně zemřete, problémem je to že žijete v pekle, kde vládnou lháři a zloději, z psychického pekla můžete uniknout jenom pomocí drogy do světa iluzí, ale tím se dostáváte do začarovaného kruhu, ze kterého je obtížné uniknout.

Neustále se budete muset v životě srážet s blázny, každý je dneska do něčeho blázen, proto si pořizujeme psy! Nejmoudřejší člověk byl Ježíš Kristus a blázni jej nahého ukřižovali, to jasně dokazuje že každé podnikání je spojené s velikým rizikem, protože žijeme v pekelném blázinci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *