Každá vláda nám lže

Ten, kdo chce vládnout nemůže říkat těm co ovládá pravdu! Proč ti, co nám zde všude vládnou mnoho tisíciletí nám lžou? Parazit nemůže přeci říci hostiteli to, že on na něm egoisticky parazituje, vládnou nám totiž paraziti, co se vydávají za; krále, císaře, sultána, šlechtice, papeže, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, soudce, diplomata, generála, celebritu, podnikatele, obchodníka, ředitele atd.

Nadbytek vzniká díky nedostatku a dobrota je žebrota. Je zcela jedno jestli je zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. to vše jsou jenom masky pod kterými je schováno parazitování mocných na bezmocných!  Za vším bylo a bude parazitování, nic nového pod sluncem, paraziti v přírodě existují evolučně mnohem déle, než zde existuje hříšný člověk, který se k ekosystému, ze kterého vznikl chová jako parazitující invazní druh. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.