Společnost se skládá z genetických zmetků, protože vše, co je živé to je i nedokonalé, teprve se smrtí přichází dokonalost, protože se už nic nemění podle nové situace. Ježíš Kristus je dokonalý, protože je dlouho mrtvý, a tak se jeho originální myšlenky dlouho nemění. Chodit k volbám je pitomost, protože na kandidátkách jsou logicky genetičtí zmetci a voliči jsou taky jenom genetičtí zmetci a proto politika a ekonomika nefunguje nikde na světě optimálně.

Potřebujeme, aby robot prezident vyznamenával roboty, nejsou na světě už nikde genetičtí zmetci tak civilizace bude dokonale fungovat. Je třeba lidi pomocí virtuální reality naskenovat a po naskenování jejich těla v krematoriu eliminovat, získané informace se využijí optimálně pro digitální civilizaci, ve které bude globální umělá inteligence řídit globálně autonomní roboty a stroje.

Staré knihy jsou jasným důkazem toho že lidi jsou genetickými zmetky, a proto je logické nahrazení lidí za autonomní roboty a umělou inteligenci, když něco nejde opravit, tak se to musí novým nahradit, jinak to nejde! Pandemie v nahotě odhalila to, že naše lidská společnost se skládá jenom ze samých genetických zmetků, každá svatá teorie je dokonalá, protože je evolučně mrtvá, komu není rady tomu není pomoci.       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..