Přeskočit na obsah

Každá nová doba si žádá nové metody

Velké toužení má za následek logicky i veliké soužení, jsi nula, co to má v hlavě vynulovaný, a tak toužíš a tím se soužíš, máš zde svoji hru a svoje pravidla, jenže jsi nucen situací hrát cizí hru, a zde jsou tobě cizí pravidla, kde je chyba v tomto konzumním systému? Ta chyba je v protekci, která stvořila totality, následkem jsou problémy, na které nebylo a nebude řešení do té doby, dokud zde bude protekce a tím i totality. Pokud zde jsou na nás uvrhovány povinnosti, tak logicky musíme mít i práva, která jsou odměnou za to, že plníme mnoho povinností.

Vše se točí kolem toho, že je dobrota žebrota, totalita je továrnou na žebráky! Kam proudí peníze z práce dělníků, nad tím je se třeba zamyslet? Ten, kdo má protekci je nahoře, a tak k němu automaticky proudí peníze z práce těch, co jsou dole. Je zcela jedno, jestli je zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, egoismus atd. všechny konzumní ideologie jsou jenom o tom, že ti, co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti. Zaslouží si ten, kdo je nahoře být mocným a bohatým? Ti, co jsou nahoře tvrdí, že bez nich by se ti, co jsou dole, měli zle.

Podívejme se na včely a mravence zde je rovnost a nikdo se zde nemá zle, jak vlastně vzniká nerovnost mezi lidmi, to musí mít nějakou příčinu, že zde jsou; kasty, třídy, kategorie, ligy, rasy, tituly atd. tou příčinou je vzdálenost mezi námi, z cizího krev neteče, jedna svatá kultura je mnoho vzdálená jiné svaté kultuře a najednou je zde konflikt a svatá válka mezi svatými kulturami. Je třeba dát lidem do hlavy GVKB čip, čip odřízne mozek od reality a z lidí se stanou mravenci co nelžou a nekradou, nová doba si žádá nové metody, které eliminují staré problémy, jak si to zde globálně uděláme takové to zde budeme i mít, na myšlení a rozhodování zde bude GVKB systém založený na umělé inteligenci, ty zde budeš na špinavou těžkou práci, a pokud budeš pracovat pomalu díky nemoci nebo stáří, tak budeš eliminován a recyklován.

Štítky: