Každá lidská chyba má svoji příčinu

Evoluční proces stvořil konzumní očistec. Život je existenčně závislý na konzumování mnohého a oheň hoří, pokud má palivo, díky spalování paliva je zde možný život spojený s inteligencí. Problémem je zde konkurence, která vytváří boj a hru, pokud eliminujeme násilím konkurenci, tak následkem je degenerace a přemnožení nějakého živého druhu. Všechny mocné ideologie mají za ideál systém, kde není konkurence a následkem je logicky přemnožení a degenerace.

Za pouhých 60 let se počet lidí na světě zdvojnásobil a došlo i k velikému nárůstu degenerace u lidí, dobrota je žebrota. Následkem systému, kde není konkurence jsou války a pandemie, vše je zde o kauzalitě, která říká že každá chyba má svoji příčinu. Chybujeme, protože jsme zdegenerovali, sport v nahotě odhaluje to, že obdivujeme jedince, co nejsou zdegenerovaní, a tak jsou silní díky tomu, že jsou zdraví.

Pokud nemocní lidé mají děti je logické to že i jejich děti budou nemocné, jablko nepadne daleko od stromu, zde se dostáváme k otázce šlechtění, kdy pomocí šlechtění můžeme dosáhnout toho, že vyšlechtíme kvalitní formu života, u lidí šlechtění evolučně nefunguje, protože je zde všude u moci pokrytecký protekcionismus už mnoho století. Slepý nemůže vést slepé, protože on nevidí na cestu, vede nás slepá elita a příčinou je pokrytecký protekcionismus, z dálky vypadá prezident nebo ředitel jako anděl a z blízka spatříte čerta.

Čiň čertům dobře a oni se ti za to pekelným očistcem odmění, války v nahotě odhalují to, že je zde konzumní očistec, ve kterém se zlí čerti zabíjejí pomocí zbraní ve velkém. Většina lidí je zbabělá, a tak problémy neřeší a snaží se před problémy utéci do světa iluzí pomocí; náboženství, politiky, reklamy, umění, drog, snů atd. Problémy jsou jako stín, před kterým nelze utéci, zdrojem našich problémů je degenerace a přelidnění, lidí je zde jako sraček, a tak život stojí za hovno, ti, co jsou nahoře serou z vysoka na ty, co jsou dole. Následkem jsou kariéristické závody mezi hříšnými čerty, v konzumním pekle je dobrota k cizím čertům jenom žebrota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.