Každá hra je zde dočasně

Život je hra ukončená smrtí, pokud by zde nebyl život hrou tak by zde život zanikl, kdo si hraje ten si užívá života, stroje si neumí hrát a jenom dělají to na co jsou nastavené, hra je zde díky naší inteligenci pomocí hry poznáváme naše možnosti a schopnosti, pokud jsme dlouho v situaci kdy si nemůžeme hrát tak následkem jsou psychické nemoci, vše je zde o příčině a následku, každý náš problém má i svoji příčinu.

Každá hra je zde dočasně, staré hry zanikají a nové hry vznikají, pro mnoho lidí se staly hry návykovou drogou a tím se dostali do začarovaného kruhu a je obtížné jim pomoci. Abychom mohli jakoukoli hru hrát dobře tak jí musíme hrát dlouho to je logické, jenže jsme neustále v situaci, kdy nemáme možnost hrát hru dlouho, a tak hru hrajeme špatně, to jistě musí i mýt nějakou příčinu? 

Tou příčinou je vždy naše dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, proč je většina lidí dobrá k tomu, co si jejich dobrotu nezaslouží? Příčinou je reklama, která lidi klame od narození do smrti, hodně vydělávej a hodně utrácej o tom je konzumní pokrytecká společnost, nikdo za nic nemůže, každý si přeci jenom plní svoje povinnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *