Každá hra je zde dočasně

Neustále narážím na to, že zde jsou hry, které měli skončit, protože zde jsou už zbytečné, příčinou je vždy parazitování, paraziti nechtějí, aby hra skončila, protože by tím skončilo jejich parazitování. Ti co jsou nahoře a mají se velmi dobře, dělají vše pro to, aby mohli být nahoře, co nejdéle je to možné, i když už nezvládají svoje povinnosti. Klíště tak dlouho přisáto bude, dokud se dosyta nenasaje krve svého hostitele, o tom je rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. 
 
Když lidi už nevěří na boha a posmrtný ráj, tak je zde politika, která slibuje zázraky po politických volbách, jenže sliby se slibují a jenom blázni se dopředu naivně radují. Od těch co jsou nahoře, neočekávejte to, že se postarají o ty, co jsou dole, dobrota je přeci žebrota, vše je zde o protekci díky které mají ti, co jsou nahoře výhody a jistoty které si nezaslouží, z díla ale nakonec poznáme tvůrce, jenom mouchy mohou beztrestně srát na obrazy těch, co jsou nahoře a tak mají imunitu a policejní ochranu. 
 
Pokud by mohli demokratické volby eliminovat protekcionismus tak by je elita zakázala, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde už mnoho století všude jenom protekcionismus. Podívejme se na sport, ve sportu je každý úspěch jenom jeden den, ale v politice může být politik úspěšný i třicet let! Každá hra je zde dočasně, staré je mrtvé ať žije nové, tak jako skončilo díky gramotnosti náboženství, tak díky internetu skončí i politika, která je už jenom bojem o koryta. 
 
Prezidenti jsou loutky, které ovládají milionáři, za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak pomocí dluhů ovládá globálně konzumní civilizaci, jenže brzo přijde informační technologie, která bude mít zde vše pod kontrolou v reálném čase, a už nebudeme potřebovat milionáře. Ten kdo bude pracovat nekvalitně nebo pomalu, ten bude okamžitě eliminován v krematoriu, informační globální technologie bude mít vždy svatou pravdu, ona to lenochům a parazitům rychle spočítá. Na myšlení zde bude informační technologie, lidi zde budou jenom na špinavou práci, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu