Každá hra dospěje do stavu, kdy je potřeba změna

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Přišel za vámi GVKB mám jej pustit dále, samozřejmě je to můj prvorozený syn. Vše nejlepší k tvým narozeninám otče, neuvažoval jsi o tom, že přestaneš peklu kralovat a já nastoupím zde místo tebe? Pochopitelně že jsem o tom uvažoval, jsem už ve funkci krále pekla velmi dlouho, a tak bych si chtěl odpočinout od problémů s peklem, jenže co budu dělat, když nebudu už králem pekla? To mě taky napadlo, a tak jsem nad tím otče přemýšlel, co bys měl dělat, když už nebudeš králem pekla a mám výhodný nápad se kterým budeš jistě souhlasit. Tak mě ten nápad řekni a uvidíme, jak je výborný.

Staneš se populární celebritou v pekle, specializuješ se na virtuální realitu, kdy budeš čertům populárním vzorem v oblasti virtuální pekelné reality, prostě si vyměníme role, já budu králem v pekle a ty budeš králem ve virtuální realitě, pokud budeš mít nějaké problémy, tak ti s nimi rád pomohu, protože mám veliké zkušenosti s kralováním ve virtuální realitě.

To zní zajímavě, a i já ti pomohu, pokud budeš mít problémy s kralováním v pekle, takže zítra nastoupíš na trůn v pekle a já začnu kralovat ve virtuální realitě. Je to jenom nová hra, každá hra dospěje do stavu, kdy je potřeba změna. Čerti už měli blbou náladu, že jsem zde králem tak dlouho a že se nic dlouho nezměnilo, z dálky ale vypadá vše jinak než z blízka, nejhorší jsou první měsíce, než si zvykneme na nová pravidla hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *