Přeskočit na obsah

Každá doba je zde dočasně

Čas to je doba mezi začátkem a koncem nějakého procesu, realita to jsou jenom dočasné procesy, mnohdy je zde snaha označit nějak dobu, a tak je zde; pracovní doba, doba spánku, doba odpočinku, doba minulá, doba současná, doba budoucí atd. v minulosti lidi nikam nespěchali tak jako spěchají dneska, co je příčinou toho že lidi dneska pořád někam spěchají až nakonec poznají, že si vůbec život neužili. Lidi mají v hlavě nasráno, a tak dělají chyby, jak došlo k tomu, že mají lidi v hlavě nasráno?

Příčinou je to že lidi nežijí už v souladu s přírodou a žijí v civilizaci která z lidí udělala roboty na baterky, každý, kdo je v civilizaci úspěšný ten je i robotem na baterky, ten, kdo není robotem na baterky, ten skončí na okraji civilizace jako ubožák s nulovou hodnotou. Robot na baterky vnímá realitu jako šachovou hru a snaží se v této hře vyhrát, hra o úspěch je pro roboty na baterky tvrdou drogou a pokud v této hře neuspějí tak se psychicky zhroutí a mnohdy i spáchají sebevraždu.

Ve válce se nezabíjejí lidi, ale zabíjejí se roboti na baterky, současná pandemie to je programový virus, který napadl roboty na baterky a vyřazuje roboty na baterky z funkčního stavu po milionech, budeme muset začít dávat robotům na baterky do hlavy šifrovací čipy, co je ochrání před programovými viry, nová doba si žádá i nové metody ochrany před nebezpečím. 

Štítky: