Neustále nás média informují o tom, co celebrity dělají a jak se mají, je to obyčejná reklama, která nás klame, dobré zboží nepotřebuje reklamu! Každá celebrita je zde na hovno, podívejme se konečně na globální statistiky a dojde nám to, že je každý člověk z pohledu statistiky neviditelný, slyšeli jste už o neviditelném syndromu? Většina lidí na světě dneska trpí neviditelným syndromem, neviditelný syndrom se projevuje tak že vás nikdo nevidí a všichni vás přehlížejí jako byste byli neviditelní.

Přijdete za lékařem a popisujete mu to, že trpíte neviditelným syndromem, ale lékař vám tvrdí že si jenom vymýšlíte hlouposti a že žádný neviditelný syndrom v katalogu nemocí není. Je zde mnoho nemocí, které neznáme nebo je znát nechceme, veškerá snaha o to být mediální celebritou je způsobená neviditelným syndromem, který způsobuje psychopatům psychické problémy. Třeba jste v Praze mediálně populární, ale když se ocitnete daleko od Prahy tak se z vás stane obyčejný člověk, který je pro ostatní neviditelný.

Popularita je jenom reklamní dočasná iluze, sejde z očí a sejde s mysli vše je zde dočasně. Nebude to už trvat evolučně dlouho a skončí zde reklama na celebrity, protože místo lidí zde budou GVKB roboti, lidi to byla testovací evoluční verze a finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory, roboti zbourají to, co jsme pracně postavili za mnoho století a postaví zde nové systémy, které budou pro roboty optimální.