Katalog mrtvých celebrit

Každá celebrita je zde dočasně, můžeme najít seznamy mrtvých celebrit, ale k čemu je vám mrtvá celebrita každého zajímají jenom živé celebrity, ve skutečnosti zde ale žádné celebrity nejsou, vše je zde jenom iluze, co vypadá reálně, každý člověk je jenom mýdlová bublina, která evolučně rychle vznikla a rychle i zanikne, uvnitř této bubliny nic není! Vše je zde jenom o nabídce a poptávce, ve snaze o větší poptávku jsme stvořili mediálně celebrity, co jsou jenom živými maskoty v nějakém velikém obchodě.

Cenzura eliminuje vše, co by mohlo nějak uškodit celebritám, reklama nás klame nejprve pohádkami a potom politikou, veliká obliba porno stránek je jenom díky tomu že cenzura dlouho pronásleduje naši nahou přirozenost, nahé lidi nejde totiž nahnat do válek a továren o tom to je. Tak jako jsme oblékli tělo do společenských šatů, tak jsme do pokrytectví oblékli naše myšlení, jedno si myslíme a jiné říkáme.

Jenže vše je zde dočasně, nebude to už trvat dlouho a robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako invazní druh. Místo živých celebrit tak zde bude už jenom katalog mrtvých celebrit, běž se podívat do rezervace ať víš to tě bude brzo čekat. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *