Kariéristické závody

Čím více se dívám, co je za naší konzumní civilizací, tím více mě dochází že jde jenom o kariéristické závody, moc spojená s bohatstvím, je stejně silnou návykovou drogou, jako jiné tvrdé drogy. Pokud se zde potopí díky ekonomickým chybám, starý centrální mocný konzumní systém, dává to agresivním kariéristům naději, ke změnám ve vysokých funkcích, a nastávají kariéristické závody, které mě připomínají soudní procesy o veliké dědictví.
Jak geniálně chytře naporcovat výhody a jistoty tak, abych konečně získal pro sebe funkci prezidenta nebo ředitele? V našich místních podmínkách uspěje jenom ten, kdo se nějak spojí se soudruhy, je třeba si uvědomit, že polovina voličů zde jsou soudruzi, protože velmi dlouho zde všemu soudruzi kralovali, a bude trvat bohužel mnoho let, než se na svaté soudruhy v politice konečně zapomene.
Ve sportu je čestný boj, i když mnozí se snaží pomocí drog podvádět, ale nakonec na to většinou dojedou. Zajímavé je používání ideologických hesel k získání popularity, každý slibuje voličům mediálně zázraky a jistoty a kritizuje konkurenty, to ti co zde byli dříve, byli lháři a zloději, my už nebudeme lháři a zloději. Pokud neteče krev tak se nic neděje, v minulosti bylo často běžné, že docházelo k fyzické likvidaci konkurenčních kariéristů.
Nejsou konkurenční kariéristé, tak nejsou ani s nimi ideologické problémy, způsoby likvidace kariéristů byli různé jako třeba; stětí hlavy, ukřižování na kříži, upálení na hranici, napíchnutí na kůl, rozčtvrcení, utopení, otrávení jedem, oběšení, otrava plynem, zastřelení, hladomorna, umučení, ukamenování, atd. peklo to jsou ti druzí, protože nám zde konkurují, a chtěli by sobecky vyhrát, kariéristické závody.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]