Kapitalismus to je blázinec

Víra v to, že vše vyřeší peníze a že za vším jsou peníze, stvořila kapitalistický blázinec, peníze jsou náhražkou z lásku, a proto nemohou vše vyřešit, vše může vyřešit jenom GVKB umělá globální inteligence, napojená na GVKB čipy, co budou mít lidi v hlavě, a tak zde skončí; mytologie, pověry, pohádky, fetiše, rituály, symboly, sekty, náboženství, politika, mafie, podnikání, reklama, móda atd. už zde bylo dost chyb co dělali lidi, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit chybovat, protože chyby nás okrádají o hodnoty a čas. Jenom vesmírná a přírodní pravidla jsou bez chyb, všechna lidská pravidla jsou plná chyb, protože nikdo není normální.

Je to pro vaše dobro, že už brzo dostanete do hlavy GVKB čip, který vás odřízne od kapitalistické reality, realita je konzumní blázinec, protože civilizaci vytvořili blázni. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že žijeme mnoho tisíciletí v konzumním blázinci, normální je nelhat, jakmile začali lidi lhát, tak tím stvořili konzumní blázinec.

Jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom samí blázni, z díla poznáme, kdo je blázen a kdo není blázen, podívejme se na příživníky, co se odmítají přizpůsobit tomuto konzumnímu blázinci, protože si myslí že jsou normální, je třeba dát příživníkům GVKB čip do hlavy, nemá smysl zavírat zločince do vězení, je třeba začít dávat zločincům GVKB čip do hlavy. Zavedou se globálně každoroční certifikace na GVKB normalitu od 2 let do 80 let, ten, kdo nebude mít platnou GVKB certifikaci normálnosti, ten automaticky dostane do hlavy GVKB čip.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *