Kapitalismus je zde dočasně

Podívejme se do minulosti a zjistíme to že každá lidská konzumní ideologie je zde dočasně, to že kapitalismus už leží na posteli a brzo zemře o tom nikdo nepochybuje, otázkou je logicky co kapitalismus nahradí? Nabídka toho co by mohlo kapitalismus nahradit je veliká ale jaký systém má největší šanci na to že on dokáže bez problémů kapitalismus nahradit?
Jak víme tak každá ideologie byla založená na elitě která měla moc šlo o výrobní prostředky, zprvu to byl otrok, potom to byla půda, v současnosti to jsou ekonomické hodnoty. Podle mě bude zde přesun k programovým a informačním systémům, ten kdo bude mít pod kontrolou programy a informace, ten bude zde v centru.
Nový systém se tedy bude jmenovat digitalismus, vše bude digitalizováno, a už zde nebudou peníze a soukromé vlastnictví, bude zde přídělový globální systém, kdy bude každému přiděleno to, co podle digitálního systému bude optimální, vládnout budou počítače s umělou inteligencí, oni to lidem optimálně spočítají. Každý člověk se stane jenom bezvýznamným číslem v systému, a bude neustále 24 hodin, každý den v roce, digitálně globálně monitorován, a bude vyhodnocován na výkon a užitečnost, pro globální digitální systém.
Co ale digitalismus provede s ubožáky, se kterými bude mnoho ekonomických a sociálních problémů? Vybere se několik ostrovů, ze kterých se udělají sběrné pracovní tábory, a tam se budou svážet lidi, se kterými jsou v globálním digiatalismu problémy, vojenští roboti zde budou mít vše pod kontrolou, a lidi zde budou existovat velmi nuzně, lidi zde budou rychle umírat, díky ubohým přídělům jídla, ubohému ubytování, ubohé zdravotní péči, atd. mrtvá těla se budou házet z lodí do oceánu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu