Kancelářské krysy se přemnožili

Pokud se nám kancelářské krysy přemnožili tak to jistě musí mít nějakou příčinu, pokud se nějakému živému systému daří dobře tak následkem je přemnožení, proč se kancelářským krysám daří dobře? Kancelářské krysy zde mají díky protekci výhody, které si nezaslouží, nevíce výhod mají státní kancelářské krysy, co mají vysoké státní funkce, a tak mají k dispozici sekretářku a služební auto s řidičem, někteří mají dokonce i policejní ochranu která je chrání, aby jim někdo neublížil.

Byla zde naivní představa že díky optimalizaci a automatizaci dojde k tomu, že se počet kancelářských krys sníží, jenže počet kancelářských krys se naopak zvýšil, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v monopolech a centralizaci, otroctví neskončilo jenom se přizpůsobilo nové situaci, pořád je zde rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nadbytek pro ty, co jsou nahoře, logicky vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole.

Svět k lepšímu nezmění kancelářské krysy, co zde všude byrokraticky vládnou, svět změní k lepšímu jenom vynálezy a patenty co se uvedou do praxe, nebude to už trvat dlouho a budeme mít k dispozici umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, tím skončí problém s kancelářskými krysami, díky kterým měla dělnická třída blbou náladu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *