Přeskočit na obsah

Kam utéct z naší chudé republiky?

Nabídka je veliká, ale to, co na internetu vypadá hezky nemusí už v realitě vypadat hezky, každé město na světě je originální a neustále se mění podle situace. Podle čeho vybírat město kam se přestěhovat, abychom se měli lépe? Většina lidí při vybírání bude koukat na ekonomiku, ano ekonomika je důležitá, ale samotná ekonomika pro spokojený život nestačí.

Velmi důležitá je fungující společnost, ve které se nemusíme bát zlých lidí, co by nám chtěli ublížit, vypořádat se zlými lidmi není jednoduché a levné, podívejte se na statisticky dlouhověkosti, tam kde se lidi dožívají vysokého věku, tam není problém se zlými lidmi.

Dalším problémem je to, že se dneska mnoho států brání ekonomickému přistěhovalectví, je to pochopitelné, protože díky letecké levné dopravě se mnoho chudáků snaží přestěhovat do bohatých států. Mnoho lidí, co uteklo do ciziny se po krátké době vrátilo, protože poznalo že realita v cizině byla zcela jiná, než si naivně představovali. Lidí je dneska všude jako sraček, a tak ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole.

Štítky: